top of page
Nakladatelství ALTEDA

Jsme váš spolehlivý partner pro vydávání odborných publikací, knih, příruček a dalších tiskovin.

Poskytujeme širokou škálu služeb pro vydávání vašich odborných publikací, knih, příruček a dalších tiskovin. Naše nabídka služeb je navržena tak, aby plně uspokojila vaše potřeby a představy. Níže naleznete naše tištěné publikace vytvořené pro společnost VOLONTÉ CZECH, o.p.s., zaměřené na dluhovou a právní problematiku a oblast vězeňství. 

V případě vašeho zájmu o vydání vašich tiskovin nás prosím kontaktujte. 

do veznice.jpg

DO VĚZNICE? 

Publikace k nástupu odsouzeného do výkonu trestu odnětí svobody usnadní všem jejich první kroky za mřížemi. Publikace je plná zásadních informací, praktických pokynů a doporučení, a to i pro odsouzené matky, které nastupují do výkonu i se svými dětmi (v rámci Specializovaného oddílu Věznice Světlá nad Sázavou). 

ISBN: 978-80-908686-6-3

Vydala ALTEDA, z.ú., 1. vydání, 2022

pravni.jpg

PRÁVNÍ PROBLÉMY

Dědické právo. Rodinné právo. Insolvenční právo. Exekuční právo.

 

Publikace "Praktická příručka při řešení vybraných právních problémů aneb otázky a odpovědi" reaguje na tyto čtyři nejvýraznější oblasti formou otázek a odpovědí. Přináší zásadní informace, včetně praktických příkladů, pro lepší pochopení a interpretování stěžejních právních problémů. Publikace je určena nejen pro sociální pracovníky i další zaměstnance Vězeňské služby ČR a pracovníků Probační a mediační služby ČR. 

ISBN: 978-80-908686-7-0

Vydala ALTEDA, z.ú., 1. vydání, 2022

maminka.jpg

POJEDEME ZA MAMINKOU

Tato komiksová publikace je určena pro děti matek, které si aktuálně odpykávají trest odnětí svobody v českých věznicích. Hlavním cílem je, aby se děti mohly zábavně-vzdělávací formou připravit na návštěvu své matky ve věznici. 

ISBN: 978-80-908686-4-9

Vydala ALTEDA, z.ú., 1. vydání, 2022

dluhy.jpg

DLUHY? 

Mini průvodce světem (nejen) finanční gramotnosti. Tato publikace popisuje klíčové záležitosti v oblasti finanční gramotnosti. Vysvětluje jaké má každý občan povinnosti, na co je třeba si dávat pozor a jak lze řešit tzv. předluženost. Zohledněny jsou i ty nejčastější dotazy, které řeší naše dluhová poradna. 

ISBN: 978-80-908686-5-6

Vydala ALTEDA, z.ú., 1. vydání, 2022

bottom of page